דיור מוגן? תשכחו מכל מה שהכרתם, בנופי השרון באמת שמים את הדיירים בלב העניינים!

מדוע דיור מוגן הופך בשנים האחרונות למבוקש כל כך בישראל?

תוחלת החיים בישראל ובעולם עולה עם חלוף השנים ולמעשה מובילה לכך שאוכלוסיית הגיל השלישי בישראל מתרחבת ומתמודדת עם אתגרים רבים. אנשים היוצאים לפנסיה מתמודדים עם ירידה בקשרים החברתיים, צמצום משמעותי בפעילות וכמובן מרגישים טוב יותר את העובדה שהילדים שלהם לא מתגוררים במרבית המקרים בסמיכות אליהם. כל אלה מקשים על ההתמודדות בתקופה זו ועלולים להוביל למשברים נפשיים ובריאותיים, מכאן ניתן להבין את הפיכת הדיור המוגן לאחד השירותים המבוקשים בשנים האחרונות בישראל בשעה שדיור מוגן כדוגמת נופי השרון בנתניה מספק אפשרות לאנשים אשר מתפקדים באופן עצמאי ליהנות מחיי חברה וקהילה לצד מעטפת שירותים תומכת 24/7.

החלטתם לעבור לדיור מוגן? טיפים חשובים לבחירת הבית הבא שלכם

חיפוש פשוט מוביל למציאת מוסדות רבים הפרוסים לאורכה ולרוחבה של הארץ, כולם משווקים את עצמם בצורה מושכת ובכך מקשים עליכם למצוא את המקום המתאים ביותר עבורכם. ביקשנו ממיכאל לוי, מנכ"ל דיור מוגן נופי השרון בנתניה לספק לכם כמה טיפים חשובים רגע לפני שאתם מבצעים את הבחירה שלכם:

  • מיקום – אחד הדברים החשובים ביותר עבורכם בבחירת דיור מוגן הוא המיקום, עליכם לקחת בחשבון שאתם עצמאיים ומתפקדים ולכן מעוניינים לגור במרכז העניינים ולהיות קרובים לכל הדברים החשובים.
  • מעטפת שירותים – כשאתם מגיעים לגיל השלישי חשוב שתיהנו ככל שאפשר מהחיים, לכן דיור מוגן אמור לספק לכם מעטפת שירותים מלאה לכל צורך, החל ממקום שיספק לכם ביטחון אישי וכלה בשירותי ניקיון ותחזוקה שיסייעו לכם בכל צורך.
  • ליווי רפואי – ללא ספק אחד הדברים החשובים בבחירת דיור מוגן הוא הבנת הליווי הרפואי שמספק לכם המקום, בחנו איזה שירותים אתם מקבלים בזמינות של 24/7.
  • פעילות חברתית – אחת המטרות העיקריות בהצטרפות לדיור מוגן היא השייכות לקהילה, בחנו איזה פעילויות חברתיות מתקיימות במוסד לאורך החודש.
  • עלות – מהי העלות החודשית והאם יש תשלומים נוספים?

כמובן שישנם עוד דברים וההמלצה הכי טובה שאוכל לספק לכם היא להגיע ולבקר במקום, כדי להתרשם ממנו לפני שאתם מקבלים החלטה.

נופי השרון – דיור מוגן ששם את הדיירים בלב העניינים

"בכל מקום אפשר למצוא סיסמאות שיווקיות שמנסות למשוך אתכם, מעט מאוד מקומות באמת עומדים ומגשימים את הציפיות שהם מעוררים בקרב לקוחות פוטנציאלים" מסביר מיכאל לוי, מנכ"ל נופי השרון דיור מוגן בנתניה. "מזה כשנתיים אני ממלא את מקום המנכ"ל, רואה בכך כשליחות אישית וזה משפיע עלי בקבלת ההחלטות ביומיומית. תפיסת העולם שלי שמה את הדיירים שמתגוררים אצלנו בנופי השרון באמת בלב העניינים והצוות שלי ואני עוטפים אותם במעטפת שירותית ורפואית שדואגת לפרטים הקטנים ביותר. כל עובד ועובדת בצוות שלנו נבחנים ומתקבלים על סמך מקצועיות אך לא פחות חשוב מכך על סמך היכולת שלהם לספק את השירות האיכותי ביותר"

כיצד הפך נופי השרון לדיור המוגן המוביל באזור השרון?

בגיל השלישי אחד הדברים החשובים ביותר הוא האפשרות להמשיך ולהיות עצמאיים תוך קיום שגרת חיים שאינה תלויה באחרים, דיור מוגן נופי השרון בנתניה ממוקם במקום הכי מרכזי של העיר כך שהדיירים נהנים ממגוון של אפשרויות במרחק הליכה קצרה. "המיקום שלנו מעל קניון השרון בנתניה מספק לדיירים אצלנו את האפשרות להכנס למעלית ולרדת קומה אחת היישר אל מכון הכושר הולמס פלייס או לבתי הקפה ולחנויות הרבות שממתינות בקניון אבל זה לא הכל" מסביר מיכאל. " במרחק הליכה קצרה של לא יותר מחמש דקות ממתין סניף הדואר, קופות החולים, היכל התרבות שאיתו יש לנו שיתוף פעולה לטובת הדיירים, ביטוח לאומי, שוק עירוני ועוד. המיקום המעולה שלנו באמת שם מאפשר לדיירים מגורים במרכז העניינים ויש לכך חשיבות רבה עבורם".

איזה עוד יתרונות פוגשים הדיירים של דיור מוגן נופי השרון בנתניה?

"יתרון חשוב ונוסף הוא הדירות שממתינות לדיירים אצלנו בנופי השרון, דירות שנבנו עם תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר עם עיצוב אדריכלי ומפרט טכני עשיר. מגוון הדירות שלנו מאפשר לדיירם לארח את הילדים או הנכדים שבאים לבקר בצורה נוחה" וזה כמובן לא הכל ממשיך מיכאל, מנכ"ל דיור מוגן נופי השרון " אנחנו מבינים שאחת החששות של אנשים המבקשים לעבור לדיור המוגן היא מהיכולת הכלכלית ולכן ניתן להצטרף אלינו ללא התחייבות, ללא דמי רישום וללא הון עצמי במסלול חודשי בלבד כדי לאפשר לכל דיירת ודייר לחיות וליהנות מאיכות חיים גבוהה".

וכמובן שאי אפשר בלי תרבות

בדיור מוגן נופי השרון בנתניה מאמינים שתחום התרבות הוא חלק חשוב ומשמעותי בחייהם של בני הגיל השלישי, בכל יום נהנים הדיירים מפעילות עשירה הכוללת פעילות גופנית, הרצאות העשרה, חוגים, פעילויות חוץ ועוד. "אנחנו מבינים כמה חשובה התרבות ואנו פועלים כל העת להעמיק את הקשרים שלנו עם הקהילה המקומית, דוגמא מצוינת לכך היא מופע מרגש לבני הגיל השלישי שיתקיים ב19/2 בהיכל התרבות בנתניה במסגרתו נארח את הזמר יהורם גאון עם מיטב שירי ארץ ישראל. במופע ישנה הטבה מיוחדת במכירת הכרטיסים לבני הגיל השלישי ונשמח לראות אותם בערב הזה ובערבים נוספים בעתיד" מציין מיכאל לסיום.

קבלו הצצה...

 בס"ד

הצטרפו לעולם של תרבות ,
טיולים ,הופעות,
והטבות מיוחדות לחברי מועדן
״נופי השרון״

חוויה בנופי השרון

ראש השנה

שבועות

מעוניינים בפרטים ?

נופי השרון לוגו חדש

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם